niedziela, 15 lipca 2012

Wybierz Smile - bądź Smile

Jak już zapewne zauważyliście drastycznie spadła ilość publikowanych na blogu postów - moja wina, moja wina... Ma to związek z podjęciem pracy a co za tym idzie skurczeniem się czasu wolnego. Nie ma tego złego jednak, bo już dziś mogę was zaprosić do biura Smile Holiday w Warszawie ul. Niepodległości 92/98 (Metro Racławicka). A co tam dają?

Oprócz miłej atmosfery, pysznej kawy i moich własnoręcznych wypieków dostaniecie tam wszelkiego rodzaju (leniuchowanie i zwiedzanie) wycieczki  - dalekie i bliskie dużych touroperatorów takich jak TUI, Neckermann, Rainbow, Exim i wielu innych, objazdy autokarowe, oferty wyjazdów na narty, możliwość wynajęcia kwater, bilety lotnicze, ubezpieczenie turystyczne i wiele innych możliwości na spędzenie wolnego czasu tak jak lubicie, tam gdzie lubicie i z kimkolwiek chcecie ;)

A takie cudeńka można tam spotkać i zjeść :) 

Na zdjęciu: muffiny bananowe z czekoladą i migdałowe z truskawkamiPoniżej kilka słów od twórców Smile Holiday:
"Chcemy w przyjazny sposób dopasować to co jest dostępne na rynku turystycznym do Waszych potrzeb, tak by Wasze wakacje były jak najbliżej Waszych marzeń i byście doceniając naszą pomoc mieli pewność, że możecie nam spokojnie zlecić organizację kolejnego wyjazdu.

Podróżując doświadczamy różnorodności świata, ale też ludzkich pragnień. Wszystkie te pragnienia staramy się zrozumieć i zrobić wszystko, by je zrealizować.


Doskonale rozumiemy, że inne oczekiwania co do wyjazdu mogą mieć rodzice z dziećmi, a inne grupa przyjaciół, która jedzie, by "poszaleć". Że innego wyjazdu będą szukali pielgrzymi pragnący odwiedzić Ziemię Świętą czy też inne miejsca pielgrzymkowe, a innego geje czy też lesbijki pragnący wyjechać z partnerem/-ką lub grupą przyjaciół. Że jedni z Was szukają miejsc spokojnych, gdzie odpoczną od hałasu miasta, natomiast inni wręcz przeciwnie będą chcieli być w samym centrum kurortu i w ten sposób cieszyć się swoimi wakacjami.


Wszystkich Was na początku będziemy starali się wysłuchać i po poznaniu Waszych oczekiwań pomożemy Wam wybrać wymarzony urlop."


Zapraszamy zatem smakoszy i wszystkich, którzy szukają pomysłu na spędzenie wolnego czasu.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz